Wczytuję dane...
 • WYKONANIE: 

  poliester

 • DŁUGOŚĆ: 

  20 cm

 • SZEROKOŚĆ: 

  13 cm

 • KOLOR: 

  wielokolorowy

Szukasz praktycznego i designerskiego akcesorium, które idealnie sprawdzi się do przechowywania kosmetyków oraz innych drobnych przedmiotów – tych, które lubisz mieć zawsze pod ręką? Ta kosmetyczka to absolutny hit ostatnich sezonów. Poręczna, pojemna, a przede wszystkim – o świetnym designie. Stanie się najmocniejszym punktem wyposażenia Twojej torebki. Kosmetyczka jest dostępna w kilku radosnych wzorach na czasie – soczyste i żywe kolory wpisują się w wakacyjny klimat i sprawiają, że możesz go poczuć także poza sezonem. Materiał, z którego zostało wykonane akcesorium, jest łatwy do czyszczenia i dobrze ochroni Twoje cienie do powiek, puderniczkę, pędzle do makijażu i wszelkie inne gadżety, które zechcesz przechować wewnątrz. Daj się skusić radosnemu, bajkowemu designowi i zamów już teraz!

Poczta Polska (przedpłata) - 7,99 zł
Poczta Polska (pobranie) - 16,99 zł
Kurier (przedpłata) - 12,99 zł
Kurier (pobranie) - 14,99 zł
Paczkomaty (przedpłata) - 8,99 zł
Paczkomaty (pobranie) - 12,50 zł 

Zamów telefonicznie 796 099 563 (10:00-22:00)

Szukasz praktycznego i designerskiego akcesorium, które idealnie sprawdzi się do przechowywania kosmetyków oraz innych drobnych przedmiotów – tych, które lubisz mieć zawsze pod ręką? Ta kosmetyczka to absolutny hit ostatnich sezonów. Poręczna, pojemna, a przede wszystkim – o świetnym designie. Stanie się najmocniejszym punktem wyposażenia Twojej torebki.

Kosmetyczka jest dostępna w kilku radosnych wzorach na czasie – soczyste i żywe kolory wpisują się w wakacyjny klimat i sprawiają, że możesz go poczuć także poza sezonem. Materiał, z którego zostało wykonane akcesorium, jest łatwy do czyszczenia i dobrze ochroni Twoje cienie do powiek, puderniczkę, pędzle do makijażu i wszelkie inne gadżety, które zechcesz przechować wewnątrz. Daj się skusić radosnemu, bajkowemu designowi i zamów już teraz!

Polecamy