Wczytuję dane...
 • WYKONANIE: 

  poliester

 • DŁUGOŚĆ: 

  45 cm

 • SZEROKOŚĆ: 

  45 cm

 • KOLOR: 

  wielokolorowy

Ożyw wystrój salonu lub sypialni, wprowadzając nutkę humoru i ogrom pozytywnej energii do swojego domu. Możesz to zrobić, zmieniając tylko jeden, niewielki detal. Wystarczy nowa, designerska poszewka na poduszkę, żeby uśmiech powrócił na twarz Twoją, pozostałych domowników i gości. Wchodzisz w to? Sięgnij więc po przezabawną poszewkę na poduszkę z kolekcji Estilo Sabroso. Jej design wpisuje się w najnowsze trendy. Przekaz, który znajdziesz na poszewce jest grą słów – to, jak zinterpretujesz tekst i obrazek zależy od Ciebie. Pewne jest jedno: ten detal przyciągnie wzrok i skupi na sobie uwagę. A co najważniejsze – doda wyrazistego charakteru aranżacji przestrzeni. Pamiętaj: podobnie jak inne gadżety z kolekcji Estilo Sabroso, i ten wyróżnia się rewelacyjną jakością wykonania. Dlatego poszewka posłuży Ci przez długi czas. Zamów już teraz!

Poczta Polska (przedpłata) - 7,99 zł
Poczta Polska (pobranie) - 16,99 zł
Kurier (przedpłata) - 12,99 zł
Kurier (pobranie) - 14,99 zł
Paczkomaty (przedpłata) - 8,99 zł
Paczkomaty (pobranie) - 12,50 zł 

Zamów telefonicznie 796 099 563 (10:00-22:00)

Ożyw wystrój salonu lub sypialni, wprowadzając nutkę humoru i ogrom pozytywnej energii do swojego domu. Możesz to zrobić, zmieniając tylko jeden, niewielki detal. Wystarczy nowa, designerska poszewka na poduszkę, żeby uśmiech powrócił na twarz Twoją, pozostałych domowników i gości. Wchodzisz w to? Sięgnij więc po przezabawną poszewkę na poduszkę z kolekcji Estilo Sabroso. Jej design wpisuje się w najnowsze trendy.

Przekaz, który znajdziesz na poszewce jest grą słów – to, jak zinterpretujesz tekst i obrazek zależy od Ciebie. Pewne jest jedno: ten detal przyciągnie wzrok i skupi na sobie uwagę. A co najważniejsze – doda wyrazistego charakteru aranżacji przestrzeni. Pamiętaj: podobnie jak inne gadżety z kolekcji Estilo Sabroso, i ten wyróżnia się rewelacyjną jakością wykonania. Dlatego poszewka posłuży Ci przez długi czas. Zamów już teraz!

Polecamy