Wczytuję dane...
  • DŁUGOŚĆ: 

    18 cm

  • OPAKOWANIE: 

    czarny elegancki welurowy woreczek.

  • KOLOR: 

    grafitowy (ciemny szary)

Cenisz sobie wyszukane, designerskie dodatki, które stają się praktyczną ozdobą? Lubisz kreować swój styl, otaczając się unikalnymi ozdobami – takimi, które przyciągają uwagę i pozwalają tworzyć nieszablonowe kreacje. Ten brelok pomoże Ci znaleźć swoje Estilo. Designerski, nowoczesny i wykonany z wysokiej jakości materiałów – doskonale sprawdzi się zarówno jako zawieszka do kluczy, jak i stylowa dopinka do torby, plecaka… wykorzystaj go dokładnie tak, jak chcesz! A może szukasz ciekawego, drobnego prezentu dla bliskiej sobie kobiety? Ten brelok to doskonały sposób, by pokazać jej, że jest wyjątkowa. Finezyjnie wykonany z dbałością o każdy detal, praktyczny i nietuzinkowy – to ozdoba, która pozwala się wyróżnić. Zamów dla siebie lub kogoś wyjątkowego – daj się porwać wyrafinowanym projektom z nutką szaleństwa w dobrej cenie! Długość: 18 cm

DARMOWA Poczta Polska (przedpłata) - 0 zł
Poczta Polska (pobranie) - 16,99 zł
Kurier (przedpłata) - 12,99 zł
Kurier (pobranie) - 14,99 zł
Paczkomaty (przedpłata) - 9,99 zł
Paczkomaty (pobranie) - 14,50 zł 

Zamów telefonicznie 796 099 563 (10:00-22:00)

Cenisz sobie wyszukane, designerskie dodatki, które stają się praktyczną ozdobą? Lubisz kreować swój styl, otaczając się unikalnymi ozdobami – takimi, które przyciągają uwagę i pozwalają tworzyć nieszablonowe kreacje.
Ten brelok pomoże Ci znaleźć swoje Estilo. Designerski, nowoczesny i wykonany z wysokiej jakości materiałów – doskonale sprawdzi się zarówno jako zawieszka do kluczy, jak i stylowa dopinka do torby, plecaka… wykorzystaj go dokładnie tak, jak chcesz!
A może szukasz ciekawego, drobnego prezentu dla bliskiej sobie kobiety? Ten brelok to doskonały sposób, by pokazać jej, że jest wyjątkowa. Finezyjnie wykonany z dbałością o każdy detal, praktyczny i  nietuzinkowy – to ozdoba, która pozwala się wyróżnić.
Zamów dla siebie lub kogoś wyjątkowego – daj się porwać wyrafinowanym projektom z nutką szaleństwa w dobrej cenie!