Wczytuję dane...
  • WYKONANIE: 

    *węglik wolframu

  • KOLOR: 

    srebrny

  • OPAKOWANIE: 

    czarny elegancki welurowy woreczek.

Eleganckie sygnety, czy obrączki męskie nie muszą nam się kojarzyć wyłącznie z żonatymi mężczyznami. To również ciesząca się niemałą sławą ozdoba męskich dłoni. Wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję, nie powodują uczuleń. Doskonale wpisują się w różne style i upodobania. Bogaty wybór sprawia, że każdy z Panów znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. *Biżuteria wolframowa należy do najtwardszej biżuterii. Wykonana z tego właśnie materiału dla klienta jest bardzo atrakcyjnym produktem, ze względu na wysoki połysk i nowoczesny wygląd.

DARMOWA Poczta Polska (przedpłata) - 0 zł
Poczta Polska (pobranie) - 16,99 zł
Kurier (przedpłata) - 12,99 zł
Kurier (pobranie) - 14,99 zł
Paczkomaty (przedpłata) - 9,99 zł
Paczkomaty (pobranie) - 14,50 zł 

Zamów telefonicznie 796 099 563 (10:00-22:00)

Eleganckie sygnety, czy obrączki męskie nie muszą nam się kojarzyć wyłącznie z żonatymi mężczyznami. To również ciesząca się niemałą sławą ozdoba męskich dłoni. Wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję, nie powodują uczuleń. Doskonale wpisują się w różne style i upodobania. Bogaty wybór sprawia, że każdy z Panów znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

*Biżuteria wolframowa należy do najtwardszej biżuterii. Wykonana z tego właśnie materiału dla klienta jest bardzo atrakcyjnym produktem, ze względu na wysoki połysk i nowoczesny wygląd.

Polecamy