Wczytuję dane...
 • WYKONANIE: 

  drewno (bambus) / silikon (pasek)

 • KOLOR: 

  odcienie brązu

 • MECHANIZM: 

  kwarcowy

 • ŚREDNICA TARCZY: 

  4,4 cm

 • SZEROKOŚĆ PASKA: 

  1,8 cm

 • DŁUGOŚĆ PASKA: 

  26 cm

Witaj w świecie naturalnej elegancki i odlotowego designu! Zegarek to najbardziej praktyczny dodatek dla każdego stylowego mężczyzny. Chcesz pokazać klasę i udowodnić światu, że myślisz nieszablonowo? Jeśli tak – wyjdź poza ramy i przyzwyczajenia – postaw na zegarek drewniany. Drewno to najbardziej naturalny i ekologiczny materiał, który nie tylko świetnie wygląda, ale i jest trwały. Zachowuje niepowtarzalny look przez długie lata, a jednocześnie podkreśli Twoje wyczucie najnowszych trendów. Wykonany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dopracowany w każdym detalu – będzie odmierzał czas precyzyjnie i stylowo. Dzięki niemu pokażesz, że masz estilo i wiesz, na czym polega moda męska w najlepszym wydaniu. Dodaj sobie klasy – naturalnie! MATERIAŁ: drewno (bambus) / silikon (pasek) MECHANIZM: kwarcowy

DARMOWA Poczta Polska (przedpłata) - 0 zł
Poczta Polska (pobranie) - 16,99 zł
Kurier (przedpłata) - 12,99 zł
Kurier (pobranie) - 14,99 zł
Paczkomaty (przedpłata) - 9,99 zł
Paczkomaty (pobranie) - 14,50 zł 

Zamów telefonicznie 796 099 563 (10:00-22:00)

Witaj w świecie naturalnej elegancki i odlotowego designu! Zegarek to najbardziej praktyczny dodatek dla każdego stylowego mężczyzny. Chcesz pokazać klasę i udowodnić światu, że myślisz nieszablonowo? Jeśli tak – wyjdź poza ramy i przyzwyczajenia – postaw na zegarek drewniany.
Drewno to najbardziej naturalny i ekologiczny materiał, który nie tylko świetnie wygląda, ale i jest trwały. Zachowuje niepowtarzalny look przez długie lata, a jednocześnie podkreśli Twoje wyczucie najnowszych trendów.
Wykonany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dopracowany w każdym detalu – będzie odmierzał czas precyzyjnie i stylowo. Dzięki niemu pokażesz, że masz estilo i wiesz, na czym polega moda męska w najlepszym wydaniu.
Dodaj sobie klasy – naturalnie!

Polecamy